Чоловічі труси. Стилі та Різновиди.

front1

 

 

 

 

MEN’S UNDERWEAR STYLES

Стилі та Різновиди трусів для чоловіків

 

 

 

 

Сьогодні існує дуже багато різних видів та стилів чоловічої нижньої білизни, більше ніж будь-коли раніше. В нашому гіді по стилях чоловічих трусів ти знайдеш інформацію:

  • про переваги і недоліки різних видів чоловічих трусів;
  • де і як виникли дизайни різних типів трусів для чоловіків;
  • які з видів трусів підійдуть тобі найкраще.

 

 

БРІФИ/ BRIEFS

Ідеально підходить для: Легких занять спортом, Щоденного використання, Святкових виходів, Прогулянок

collage_photocat (2)

Більшість хлопців мають пару бріфів, і не дарма. Це базові, стандартні, фабричні труси з різними варіантами посадки, дизайну та  в різних варіаціях. Вони закривають сідниці та перед, але залишають відкритими верхню частину стегон та бокову верхню частину ніг, що робить їх зручними для носіння під будь яким одягом.  Бріфи ідеально підходить для хлопців, які віддають перевагу підтримуючим моделям трусів та люблять тримати все вкупі; гарно зроблені бріфи можуть навіть забезпечити невелику «підтяжку». Зараз є бріфи з низькою, середньою та високою посадкою, з набагато красивішим ніж раніше кроєм, який підкреслює профіль та сідниці.

Бріфи з низькою посадкою – сидять нижче природної лінії талії, маючи достатньо тканини, щоб закрити перед, і не більше; крім того, багато з них розроблені з метою візуального збільшення «чоловічої гордості».

Носи з: джинсами і шортами з низькою посадкою, штанами  і тренувальними шортами.

 

Бріфи з середньою посадкою – сидять на природній лінії талії.

Носи з:  джинсами звичайної посадки, брюками, пляжними шортами.

 

Бріфи с високою посадкою – пояс розміщено прямо під пупком, забезпечуючи більш традиційну посадку.

Бріфи з високою посадкою можуть згладити лінію талії, приховати жирові складки, зменшити живіт.

 

 

БРІФИ-БОКСЕРИ/ BOXER BRIEFS

 

069725_f

Ідеально підходить для: Легких занять спортом, Щоденного використання

Носи з: одягом для тренувань, спортивними шортами, джинсами, брюками.

 

Боксери можуть закривати близько половини стегна, але більшість бріфів-боксерів зараз закривають лише 1/3. Вони захищають від тертя під час тренувань і спорту та надають таку ж підтримку, як і звичайні бріфи,  а також забезпечують повне прилягання.

 

 

ХІПСИ або ТРАНКИ/ TRUNKS

 

Ідеально підходить для: Щоденного використання, Святкових виходів, Прогулянок, Спорту

Носи : Під будь-що  collage_photocat1

Транки/Хіпси швидко набувають популярності. Не знаєш чому? Крій транків/хіпсів – це поєднання бріфів і боксерів без зайвої тканини (іншими словами, це бріфи-боксери з короткими штанинами прямокутного крою). Якщо тобі подобаються бріфи, але хочеш спробувати щось інше – спробуй транки/хіпси.

 

 

СІМЕЙНІ або ШОРТИ-БОКСЕРИ/ BOXERS

 

Ідеально підходить для:  Щоденного використання, Спорту, Прогулянок

collage_photocat

Шорти-боксери – вільно облягаючі труси без підтримки, з більшою повітропроникністю, ніж будь-які інші види трусів. Моделі шортів різноманітні, починаючи від сімейних трусів діда, до модних, вузьких сучасних моделей.

Вільний крій – шорти традиційно трохи мішкуваті, що дозволяє максимально вільно рухатися.

Носи з: вільними штанами, як піжаму та домашній одяг, шортами.

 

Вузький крій – шорти-боксери тепер доступні з звуженим кроєм, який передбачає вільну посадку, але надає можливість носити з облягаючими штанами.

Носи з:  вузькими штанами, брюками, шортами.

 

 

ДЖОКІ/ JOCKSTRAPS

 

Ідеально підходить для: Активного спорту, Відпочинку

Носи з: уніформою, вузькими брюки, велосипедними шортами.

ppu_jockstraps

Джокі забезпечують повну підтримку і фронтальний захист, але не прикривають задню частину. Вони часто мають піднятий відносно тіла мішок. Мішок з’єднаний двома смугами,  які проходять по боковим частинам і з’єднуються між ногами на мішку. В деякі джокі вставлено чашки для захисту підчас жорстких занять спортом, спарингів, занять бойовими мистецтвами.

 

 

БІКІНІ/ BIKINIS

 

Ідеально підходить для: Щоденного використання, Святкових виходів, Прогулянок,  Відпочинку

collage_photocat22

Чоловічі труси бікіні, часто не мають поясу та гульфику і використовуються в основному для прийняття сонячних ванн і відпочинку, якщо, звичайно, ви не культурист, і в цьому випадку вони будуть використовуватися в якості уніформи. Прикриваючи більше тіла ніж стрінги та джокі, бікіні є прийнятними на публіці і в деяких випадках їм віддають перевагу перед традиційними плавками для плавання. Ставши популярними серед жінок на самому початку 20-го століття, бікіні можна вважати ймовірним попередником традиційних бріфів,  вперше проданих в 1935 році. За весь час свого існування бікіні не мали великих змін в дизайні, але нещодавно Саша Барон Коен відкрив новий погляд на бікіні: манкіні. Витягнуті бікіні, які простягаються на плечі і спину залишаючи стегна і боки голими, які в найближчому майбутньому цілком можуть стати купальником.

 

 

 

КАЛЬСОНИ/ LONG UNDERWEAR

 

Ідеально підходить для: Холодної погоди, Відпочинку

Носи з: теплими штанами.  MEN THERM MAIN 500-500x500-1000x1000

Також відомі як трико, кальсони мають цікаву історію. Спочатку розроблені в 19 столітті для жінок, які шукали менш обмежуючого рухи одягу. Кальсони були частиною одягу під назвою трико. Вони швидко завоювали популярність серед чоловіків в двадцятому столітті. Популярний своїми термоізоляційними якостями, комбінезон швидко перетворився на дві окремі частини одягу, які носили під час холодної погоди. Сьогодні термобілизна є обов’язковою частиною гардеробу для холодної пори року як для жінок так і для чоловіків.

 

 

СТРІНГИ/ G-STRINGS 

Ідеально підходить для : Щоденного використання, Прогулянок, Відпочинку

Носи з: будь-чим  $_57

Не для слабкодухих, або завзятих спортсменів, стрінги досить рідко використовуються в чоловічому гардеробі. Тонкий клапоть тканини з’єднує мішок на поясі, що залишає сідниці повністю відкритими. Ідеально підходить для нижньої білизни фетиш, або для чоловіків, які люблять дуже облягаючі джинси.

 

Промисловість з виготовлення нижньої білизни для чоловіків вибухнула інноваціями та технологіями. Кількість різновидів чоловічих трусів та їх варіацій настільки велика, що їх не можливо порахувати. Види чоловічої білизни поповнилися нескінченним переліком «доповнень», в тому числі:

Підтягуючий пояс

Накладка для збільшення сідниць

Накладка для пуш-ап ефекту

Швидкосохнуча тканина

Анатомічний дизайн

…І багато іншого.

 

2 thoughts on “Чоловічі труси. Стилі та Різновиди.

Добавить комментарий