ВР приняла закон об электронной коммерции

КИЕВ. 3 сентября. УНН. Верховная Рада приняла закон об электронной коммерции. За соответствующее решение проголосовали 234 народных депутата, передает корреспондент УНН.

Законопроект дает определение электронной торговле и интернет-магазинам — это хозяйственная деятельность в сфере электронной купли-продажи, реализации товаров дистанционным способом покупателю путем совершения электронных сделок с использованием информационно-телекоммуникационных систем

Интернет-магазин — средство для представления или реализации товара, работы или услуги путем совершения электронной сделки.

Предполагается, что на покупки в интернет-магазинах распространяется действие закона о защите прав потребителей. Отмечается, что интернет-магазин обязан предоставить покупателю кассовый чек после совершения покупки.

Расчеты в сфере электронной коммерции могут осуществляться с использованием платежных инструментов, электронных денег, путем перевода средств или оплаты наличными с соблюдением требований законодательства по оформлению наличных и безналичных расчетов, а также иным способом, предусмотренным законодательством Украины.

Кроме этого определяется такой порядок использования персональных данных. Отмечается, что использование персональных данных в сфере электронной коммерции может осуществляться в случае создания субъектом электронной коммерции условий для защиты таких данных.

Источник:

 

Чоловічі труси. Стилі та Різновиди.

front1

 

 

 

 

MEN’S UNDERWEAR STYLES

Стилі та Різновиди трусів для чоловіків

 

 

 

 

Сьогодні існує дуже багато різних видів та стилів чоловічої нижньої білизни, більше ніж будь-коли раніше. В нашому гіді по стилях чоловічих трусів ти знайдеш інформацію:

  • про переваги і недоліки різних видів чоловічих трусів;
  • де і як виникли дизайни різних типів трусів для чоловіків;
  • які з видів трусів підійдуть тобі найкраще.

 

 

БРІФИ/ BRIEFS

Ідеально підходить для: Легких занять спортом, Щоденного використання, Святкових виходів, Прогулянок

collage_photocat (2)

Більшість хлопців мають пару бріфів, і не дарма. Це базові, стандартні, фабричні труси з різними варіантами посадки, дизайну та  в різних варіаціях. Вони закривають сідниці та перед, але залишають відкритими верхню частину стегон та бокову верхню частину ніг, що робить їх зручними для носіння під будь яким одягом.  Бріфи ідеально підходить для хлопців, які віддають перевагу підтримуючим моделям трусів та люблять тримати все вкупі; гарно зроблені бріфи можуть навіть забезпечити невелику «підтяжку». Зараз є бріфи з низькою, середньою та високою посадкою, з набагато красивішим ніж раніше кроєм, який підкреслює профіль та сідниці.

Бріфи з низькою посадкою – сидять нижче природної лінії талії, маючи достатньо тканини, щоб закрити перед, і не більше; крім того, багато з них розроблені з метою візуального збільшення «чоловічої гордості».

Носи з: джинсами і шортами з низькою посадкою, штанами  і тренувальними шортами.

 

Бріфи з середньою посадкою – сидять на природній лінії талії.

Носи з:  джинсами звичайної посадки, брюками, пляжними шортами.

 

Бріфи с високою посадкою – пояс розміщено прямо під пупком, забезпечуючи більш традиційну посадку.

Бріфи з високою посадкою можуть згладити лінію талії, приховати жирові складки, зменшити живіт.

 

 

БРІФИ-БОКСЕРИ/ BOXER BRIEFS

 

069725_f

Ідеально підходить для: Легких занять спортом, Щоденного використання

Носи з: одягом для тренувань, спортивними шортами, джинсами, брюками.

 

Боксери можуть закривати близько половини стегна, але більшість бріфів-боксерів зараз закривають лише 1/3. Вони захищають від тертя під час тренувань і спорту та надають таку ж підтримку, як і звичайні бріфи,  а також забезпечують повне прилягання.

 

 

ХІПСИ або ТРАНКИ/ TRUNKS

 

Ідеально підходить для: Щоденного використання, Святкових виходів, Прогулянок, Спорту

Носи : Під будь-що  collage_photocat1

Транки/Хіпси швидко набувають популярності. Не знаєш чому? Крій транків/хіпсів – це поєднання бріфів і боксерів без зайвої тканини (іншими словами, це бріфи-боксери з короткими штанинами прямокутного крою). Якщо тобі подобаються бріфи, але хочеш спробувати щось інше – спробуй транки/хіпси.

 

 

СІМЕЙНІ або ШОРТИ-БОКСЕРИ/ BOXERS

 

Ідеально підходить для:  Щоденного використання, Спорту, Прогулянок

collage_photocat

Шорти-боксери – вільно облягаючі труси без підтримки, з більшою повітропроникністю, ніж будь-які інші види трусів. Моделі шортів різноманітні, починаючи від сімейних трусів діда, до модних, вузьких сучасних моделей.

Вільний крій – шорти традиційно трохи мішкуваті, що дозволяє максимально вільно рухатися.

Носи з: вільними штанами, як піжаму та домашній одяг, шортами.

 

Вузький крій – шорти-боксери тепер доступні з звуженим кроєм, який передбачає вільну посадку, але надає можливість носити з облягаючими штанами.

Носи з:  вузькими штанами, брюками, шортами.

 

 

ДЖОКІ/ JOCKSTRAPS

 

Ідеально підходить для: Активного спорту, Відпочинку

Носи з: уніформою, вузькими брюки, велосипедними шортами.

ppu_jockstraps

Джокі забезпечують повну підтримку і фронтальний захист, але не прикривають задню частину. Вони часто мають піднятий відносно тіла мішок. Мішок з’єднаний двома смугами,  які проходять по боковим частинам і з’єднуються між ногами на мішку. В деякі джокі вставлено чашки для захисту підчас жорстких занять спортом, спарингів, занять бойовими мистецтвами.

 

 

БІКІНІ/ BIKINIS

 

Ідеально підходить для: Щоденного використання, Святкових виходів, Прогулянок,  Відпочинку

collage_photocat22

Чоловічі труси бікіні, часто не мають поясу та гульфику і використовуються в основному для прийняття сонячних ванн і відпочинку, якщо, звичайно, ви не культурист, і в цьому випадку вони будуть використовуватися в якості уніформи. Прикриваючи більше тіла ніж стрінги та джокі, бікіні є прийнятними на публіці і в деяких випадках їм віддають перевагу перед традиційними плавками для плавання. Ставши популярними серед жінок на самому початку 20-го століття, бікіні можна вважати ймовірним попередником традиційних бріфів,  вперше проданих в 1935 році. За весь час свого існування бікіні не мали великих змін в дизайні, але нещодавно Саша Барон Коен відкрив новий погляд на бікіні: манкіні. Витягнуті бікіні, які простягаються на плечі і спину залишаючи стегна і боки голими, які в найближчому майбутньому цілком можуть стати купальником.

 

 

 

КАЛЬСОНИ/ LONG UNDERWEAR

 

Ідеально підходить для: Холодної погоди, Відпочинку

Носи з: теплими штанами.  MEN THERM MAIN 500-500x500-1000x1000

Також відомі як трико, кальсони мають цікаву історію. Спочатку розроблені в 19 столітті для жінок, які шукали менш обмежуючого рухи одягу. Кальсони були частиною одягу під назвою трико. Вони швидко завоювали популярність серед чоловіків в двадцятому столітті. Популярний своїми термоізоляційними якостями, комбінезон швидко перетворився на дві окремі частини одягу, які носили під час холодної погоди. Сьогодні термобілизна є обов’язковою частиною гардеробу для холодної пори року як для жінок так і для чоловіків.

 

 

СТРІНГИ/ G-STRINGS 

Ідеально підходить для : Щоденного використання, Прогулянок, Відпочинку

Носи з: будь-чим  $_57

Не для слабкодухих, або завзятих спортсменів, стрінги досить рідко використовуються в чоловічому гардеробі. Тонкий клапоть тканини з’єднує мішок на поясі, що залишає сідниці повністю відкритими. Ідеально підходить для нижньої білизни фетиш, або для чоловіків, які люблять дуже облягаючі джинси.

 

Промисловість з виготовлення нижньої білизни для чоловіків вибухнула інноваціями та технологіями. Кількість різновидів чоловічих трусів та їх варіацій настільки велика, що їх не можливо порахувати. Види чоловічої білизни поповнилися нескінченним переліком «доповнень», в тому числі:

Підтягуючий пояс

Накладка для збільшення сідниць

Накладка для пуш-ап ефекту

Швидкосохнуча тканина

Анатомічний дизайн

…І багато іншого.

 

Коли в українців з’явилася спідня білизна?

Тривалий час проблеми тілесності були табуйованими та не вважалися гідними спеціальних наукових досліджень. Лише нещодавно українські вчені почали відверто говорити про «непристойні» аспекти народної культури. Однією з таких замовчуваних тем є поява спідньої білизни в побуті українських селян.

Раніше головні гігієнічні функції у сільській місцевості виконувала лише натільна (спідня) сорочка, яка була одночасно і центральним елементом костюму, і предметом спідньої білизни:: «То раньше всігда, без рубашки то вобше не було як ходити. Зара то всі ходять без рубашок. Бо тоді це було дуже стидно ходити без рубашки. Ніхто не бачив, но ми вже самі, самі між собою так (…) Бо батьки ругалися, шо треба їменно ходити в рубашці. Тій так ми дотримувалися» [с. Западинці Летичівського р-ну Хмельницької обл.]

В українських містах спідня білизна набула масового поширення після приходу до влади більшовиків. Урбанізаційні процеси початку ХХ ст. супроводжувалися масовою міграцією сільських мешканців і підвищенням впливу міста на побутові норми у селі, що спричинило зміну звичних побутових й тілесно-гігієнічних практик. Таким чином, у І чверті ХХ ст. сільські чоловіки вже мали у своєму вжитку обов’язковий набір білизни – нижню сорочку, кальсони, онучі, жінки – натільну сорочку, онучі.

Цікаво, що у чоловічому гардеробі окремі елементи спідньої білизни з’явилися раніше, ніж у жіночому. Наприклад, у 1920–1930-х рр. чоловіки вже активно користувалися підштаниками – кальсонами. Підштаники виконували функцію сучасних трусів і шилися з домотканого полотна. Натомість жінки виявилися більш консервативними. Насамперед, це було зумовлено тим, що усталені в громаді «правила поведінки» не дозволяли жінці використовувати елементи чоловічого одягу. Вважалося, що вбираючи чоловічий стрій, жінка стає чоловіком, а, отже, порушує Божу волю. Сприймання жінками-селянками спідньої білизни ускладнювалося й тим, що новим елементам одягу не було місця в усталеному костюмі, традиційному для тієї чи іншої місцевості.

Чоловічі кальсони. Поч. ХХ ст.

Крім того, протягом тривалого часу спідня білизна вважалася селянами предметом розкоші, який могли дозволити собі лише городянки. Втім, ще частіше білизна розглядалась як атрибут повій, а відтак була чимось сороміцьким та непристойним. Саме тому, навіть маючи можливість придбати (або виготовити) спідню білизну, селянки відмовлялися її носити через острах негативних асоціацій, пліток та пересудів односельчанок.

Між тим слід зауважити, що в жіночому гардеробі здавна існували елементи одягу, які могли слугувати прототипом сучасних бюстгальтерів. Насамперед це «станік» – шматок полотна шириною приблизно 25 см. З його допомогою жінки перев’язували груди й закріпляли ззаду «гудзом» (вузликом). Крім того, спеціальний крій спідніх сорочок, який передбачав пошиття збірних «фалбаночок», що підтримували груди, також частково компенсовував відсутність бюстгалтера.

Також селянки могли шити спідні корсети з домотканого полотна: «Корсет такий, що вдягала і притискала [груди]. Грудей ніхто не виставляв, як зара. Тако вдівали, і тако притискалося, а сзаді було на шнурочках чи на гудзічках, і так зав’язувалося. І так зшивали його, вироблювали, і там ззаді застьожка така, як в черевиках, або на шнурочках чи гудзіках. А хто мав гудзіки? То ше і гудзіків не було. Такі якісь. Я там знаю з чого вони були зроблені. Багато шо було, шо шось таке вирізали і нашивали полотно на них, з того боку, і так пришивали, бо так не було, шо дирочки, шо так як зара. А просто вирізали з якоїсь картонки і обшивали полотном якимось, і так пришивали з тим полотном разом до матеріалу» [с. Западинці Летичівського р-ну Хмельницької обл.].

У міжвоєнні роки містяни вже активно використовували нові види білизни. Проте для сільських мешканців останні залишалися переважно чужими та недосяжними. Водночас темпи сприйняття селянами нововведень у білизні значною мірою визначалися відстанню села від великих міст або транзитних шляхів.

Події Другої світової війни і наступне десятиліття важкої повоєнної відбудови дещо пригальмували зміни у народному костюмі. Поява у сільському середовищі нових видів білизни (жіночих трусів або панталонів, бюстгальтерів, комбінацій, чоловічих трусів), припала вже на період з 1945-го по 1960-й рр. ХХ ст.

Жіночі панталони. Середина ХХ ст.

Варто зазначити, що вся білизна повоєнного періоду була доволі практичною, проте залишалась естетично непривабливою. Так, для жінок шили об’ємні труси-панталони, а для чоловіків так звані «сімейні» труси чи кальсони: «Плавок не було тоді. Не було! Бо я вже кончила вчитися і поїхала на роботу, то ше не було, тільки були труси. А плавок, то ше такого ніхто не знав, шо ше такі плавки є, аж потім уже. То це я в п’ятдесят третьому році кончила [школу], пішла на роботу, то ше плавок ніхто навіть не знав, шо плавки є такі» [с.Западинці Летичівського р-ну Хмельницької обл.].

Поява в селі такого нового виду одягу як труси-панталони жінками старшого віку сприймалася переважно з осудом. Свідченням цього є заборона вивішувати випрану білизну для загального огляду: «Як я попала на роботу в Тернопільську область, там в одне село. Вистірати отако ліфик і труси, де хоч повішай. Пальцем [показували]: «Подиви, подиви, подиви шо вона вивісила! Подиви, шо вона вивішала!» [с.Западинці Летичівського р-ну Хмельницької обл.].

Труси-панталони стали першим предметом спідньої білизни, який почав вважатись обов’язковим елементом гардеробу – у них починали вбирати дитину, коли вона йшла до школи. Як згадують інформанти 1930-х років народження, у дитинстві вони навіть не знали як правильно одягати цей елемент гардеробу: «Бо ми не знали таке. Да, купила десь мама, пішла, принесла: «Вонзьо я вам покупила». А я взяла, тако на голову натягнула. А вони сміються з мене. А вони сміються, кажуть, що куди ж ти на голову, це на задніцу треба вдягнути, а не на голову» [с.Трудолюбівка Барського р-ну Вінницької обл.]. Діти часто відмовлялися носити труси, адже не розуміли їхнього призначення: «То тоді, йшли до школи, а сніги, а дитина була вдома, шо вже треба було йти до школи. То не вбереш її, бо кричить криком, шо я не буду вбиратися. То як же ж ти підеш? Тій такі були, шо й не було [трусів], тій такі ходили з голими литками» [с.Трудолюбівка Барського р-ну Вінницької обл.].

Коли батьки не мали змоги купити фабричні труси для дитини, шили їх самі з домотканого полотна: «Значить, наверно, було вже, бо я не помню, шоб в них по началу ходили. Їх видно і не було вначалі. Я помню, мені мама була пошила такі трусіки з полотна» [с.Дубова Жмеринського р-ну Вінницької обл.].

Комбінація. 50-ті рр. ХХ ст.

Масового поширення в повоєнні роки набули бюстгальтери. Оскільки фабричне виробництво в цей час ще не було достатньо налагодженим, простій людині дістати їх було дуже важко. Через це жінки шили бюстгальтери самостійно або зверталися до послуг сільських кравчинь. Такі вироби, за розповідями респонденток, були дуже зручними: «Викраювали такий ніби хвостик, звідси [ззаду] тоненько, а сюди [попереду] ширше, такі шість кусочків. Такі кусочки шість штук, в залежно в кого які груди, можна було тако маленькі, в кого маленькі, і такі більші. А вже тоді нашивали таке полотно до заду аж, а тут уже [з боків] клали ті шнурочки. Такі були туда до плечей так. Засціпи тоже. В більшості не було засціпок. Були такі закриті. А було, робили такі гудзічки. А тут уже дві тих петелючки. І я вже помню. Я вже купляла навіть такий. Вони дуже практичні. Дуже гарно груди стоять в ній» [с.Мошкутинці Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.].

У віддалених селах спідня білизна з’явилася порівняно пізніше – наприкінці 1950-х років. Там сформувалося до неї дещо інше ставлення: «З’явилися труси вже, як я була шось у третьому класі. Як я сорок восьмого, то считай. То мені купили труси, я корову пасла, то цілий день на Лисій горі догори ногами стояла, шоб побачили, шо в мене труси вже є. Шо ти думаєш, це не шутки, було тоді таке. Ні в кого не було, но в мене вже» [с.Токарівка Жмеринського р-ну Вінницької обл.]. До того ж, за свідченням однієї з інформанток, для багатьох дітей поява спідньої білизни (трусів) значно полегшувала побут: «Залізла на черешню, вже дівки, так як уже моя внучка. А там колись не давали черешень рвати, тепер воно всьо пропадає, та як вилізеш а сторож прийде, а ми ж то без трусів, та як він стане кричати на нас, то як злізти? То я так з’їхала, як злізла животом, всьой живіт подертий. Таке було життя. А тоді вже мені батько привіз такі шорти, ще тепер діти ходять, з фронту» [с.Западинці Летичівського р-ну Хмельницької обл.].

З появою трусів-панталонів якісно змінилася жіноча гігієна. Незручні саморобні конструкції-пристосування відійшли у минуле, натомість з’явилися труси зі вкладками із ситцю, які наприкінці 1950-х років широко увійшли у повсякденний вжиток селянок.

У повоєнний час (наприкінці 1950-х років) українські жінки почали також носити штани та чоловічі кальсони-підштанники. Так розпочалася руйнація традиційного уявлення про те, що жінці не можна носити чоловічий одяг: «Колись ше як була мала, то в нас штапельні шаровари були. В штапельних шароварах, то це так ми в школу ходили. Так вони наздовж такі рівненькі і туто на рєзінці, і то такі шаровари були» [с.Токарівка Жмеринського р-ну Вінницької обл.].

Бюстгальтер. Початок ХХ ст.

Наприкінці 50-х – на початку 60-х рр. ХХ ст. на зміну домотканим та самостійно пошитим з купованого матеріалу штанам прийшли жіночі рейтузи. Вони користувалися особливою популярністю серед молоді, оскільки виглядали естетичніше в поєднанні із сукнями та спідницями: «Ну в штанах, в рітузах то ходили. Як то вони появилися, то вже всі ходили, а такі в штанах – то нє. Натягнуло рітузи, тій плаття, тій пішло» [с.Токарівка Жмеринського р-ну Вінницької обл.].

У 1950-х роках модним стало носити спідню сорочку. Вона не обов’язково була довгою. Якщо під низ убиралася коротка сорочка, то до загального набору одягу додавався ще один елемент – нижня спідниця з перкалю: «А вже тоді старалися такі, ну мама шила мені таку сорочку перкальову, на двох брительках тоненьких, така то це під низ була. І спідничку на шнурку». [с.Польова Лисіївка Калинівського р-ну Вінницької обл.].

Поширення фабричної спідньої білизни серед сільської молоді відбувалося під впливом різних факторів. Так, мешкаючи в гуртожитку, селянки бачили на своїх однолітках кращу білизну, починали соромитися своєї  домотканої і поступово переставали її використовувати: «Біленьке полотно всьо тако на брительках. Я так тішуся, шо вона така гарна, сорочка біленька. Поїхала, попала в общежитіє, там дівчата всі в тих комбінаціях, я навіть не знала, шо таке комбінація. Боже мій! Як я стидалася роздітися. А кровать моя стояла коло вікна, коло батареї. Вночі встаю коло батареї, висушу і знов вдіваю, шоб ніхто не бачив. Получила першу стіпєндію, то тоже пішла, купила сорочку. Сорочку. Така полотняла, біле полотно, як перкальова казали. А я вже тоді не стидалась роздітися» [с.Миньківці Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.].

Отже, у середині ХХ ст. у повоєнні часи відбулася поява нових видів спідньої білизни в сільській місцевості. Насамперед, це були жіночі труси-панталони, бюстгальтери, комбінації, спідні сорочки та перкалеві спідниці, чоловічі «сімейні» труси, кальсони.

Ольга Воробєй, аспірантка відділу «Український етнологічний центр» ІМФЕ ім.М.Т.Рильського

Поділля, спідня білизна, Народний одяг
http://ethnography.org.ua/

Что мужчины должны знать о трусах

Боксеры, плавки, семейки, или вообще без трусов. Выбор мужских трусов гораздо больший, чем ты можешь себе представить. Ты не задумывался, что есть многое, что необходимо знать о трусах – как выбирать, как носить, как стирать? Как показывает практика, большинство мужчин вообще не знакомы с «культурой ношения трусов».

 

Простые правила для того, что у тебя под брюками

Хранить древние трусы, которые тебе купила мама – это не сентиментально, это отвратительно. Выбрось их. Возьми за правило раз в месяц выбрасывать все дурацкое белье –  серое, растянутое, застиранное, и дырявое. Избавься от него. Не уверен, стоит ли выбросить? Выбрось немедленно!

 

Такая чистка должна сопровождаться пополнением твоего запаса трусов. Каждый раз, когда  идешь стричься – покупай себе трусы. Внеси покупку белья в список обязательных дел и со временем это войдет в привычку.

 

Не зацикливайся на одном виде трусов. Даже если ты обожаешь боксеры или плавки, для разнообразия попробуй и другие виды. Если ты будешь получать удовольствие от своих трусов, ОНА также будет довольна и от этого выиграют оба. Различные цвета, ткани, формы – купи, по крайней мере, по одной паре каждого вида. Экспериментируй, но помни, все должно быть уместно обстоятельствам и времени.

 

Боксеры или трусы-шорты, за и против

В многообразии –  вся соль жизни, и в многообразии трусов тоже. Боксеры или трусы-шорты – это вопрос вкуса. Обтягивающие трусы хорошо держат все «достоинство» в куче, но не очень хороши для мужского здоровья. Имей в виду, если в ближайшее время хочешь стать папой – выбирай более свободные модели.

 

 

Выбор материала

Мужчинам, как и женщинам следует выбирать хлопковые или синтетические ткани для ежедневного ношения, а более роскошные шелковые варианты белья оставить для особых случаев.

Для занятий в тренажерном зале стоит выбрать современные синтетические ткани, которые хорошо выводят влагу, дышат и не натирают. Не стоит в зал надевать боксеры или ходить без белья, ведь есть широкий выбор современного белья для занятий спортом. И никогда не надевай дважды трусы для спорта, прежде не постирав их.

 

 

За и против «безтрусовья»

Еще один вариант в выборе трусов – не надевать их вообще. Это может быть весело и сексуально, но только при правильном выборе времени и места.

Без трусов хорошо идти на свидание, зная продолжение вечера. Но будь осмотрительным, отсутствие трусов, может преждевременно раскрыть твои секретные планы, если штаны не с очень плотной ткани.

 

В общем, творчески подходи к выбору своего белья и с умом. Не забывай регулярно обновлять свой запас трусов и все будет у тебя ОК.